2008 m. kovo 2 d., sekmadienis

Mugės: knygų ir KaziukoNuotraukose - įspūdžiai iš dviejų mugių - knygų ir Kaziuko. Ir kai kurie pirkiniai:)

Taip jau sutampa, kad pavasario pradžia Vilniuje kupina mugių ir šiaip įvairių išpardavimų. Praeitą savaitgalį daugelį patraukė kasmetinė knygų mugė Litexpo centre, šį savaitgalį - Kaziuko mugė, išsidriekusi per visą senamiestį iki pat Tymo turgavietės. Nepasisekė su oru, oi nepasisekė.. seniai turbūt nebuvo tokios "surūgusios" Kaziuko mugės.. Tačiau žmonių netrūko. O visai visai sušalus buvo galima pasišildyti arbata, karštu vynu ar karštu alum (?!?!). Pastarojo ragauti neteko, bet vynas tikrai padėjo :)

Jei būtų mano valia, neišduočiau prekybos leidimų prekeiviams, pardavinėjančiams įvairias kinietiškas blizgančias - šviečiančias nesąmones. Tai mano giliu įsitikinimu neturi NIEKO BENDRO su tradicine muge. Šiaip mugėj buvo visko - daugybė medinių, molinių dirbinių, veltų papuošalų, megztų kojiinių bei pirštinių ir dar daug daug ko. Gal net per daug. Žinoma, buvo ir tradicinių Vilniaus kraštui būdingų verbų. Besižvalgant į jas iškilo klausimas - o kur žmonės jas deda ir ką su jomis veikia, jei kasmet vis perka naujas? Aš pavyzdžiui kažkada seniai studentavimo laikais nusipirkau vieną, ir iki šiol ją kažkur (?....) turiu. Iš esmės ji tiesiog kažkur stovėdama renka dulkes.. O jei taip perkant kasmet? gal namuose dulkių neliktų, nes jas "surinktų" verbos? (...;)

Beje, grįžtant prie prieš savaitę vykusios knygų mugės. Buvau gan trumpai, ketvirdadienį vakare. Labai daug knygų, žmonių irgi (aišku, dauguma būna savaitgaliais). Mačiau (nors ir iš tolo) J.Irvingą!!! Na, visai iš tolo, bet vis tiek :) o jau eilė kokia buvo autografui gauti išsirikiavusi..... nejaugi taip ir pasirašinėjo? aš išėjau, kai mugė oficialiai jau turėjo būti baigusi darbo laiką, bet eilė buvo dar ilga ilga...:) myli John'ą lietuvių skaitytojai (ypač -jos)...

Komentarų nėra: