2008 m. balandžio 27 d., sekmadienis

Egipto medvilnė

Ech, kartais rodos pirštai patys ieško virbalų. Deja pavasariop, kai sušyla orai, kai reikalai priartėja prie sesijos, projektai taip pat eina link pabaigos, neskaintant šiaip visokių įvairaus plauko rūpesčių, mezgimas tampa itin brangus malonumas (labiausia laiko prasme).. taigi taigi.. o taip norisis!! :)
Paskutinis mano pirkinys - egiptietiška medvilnė. Kažkaip patraukė prie švelnių atspalvių:)Prisipažininsiu, man medvilnė buvo visa vienoda. Kuo gi išsiskiria ta egiptietiška? Sakoma, kad ji itin aukštos kokybės. Kuo ta kokybė pasireiškia, ne taip paprasta buvo sužinoti. Viena iš būtent egiptietiškai medvilnei būdingų savybių - Egipte išauginamas itin ilgas pluoštas. Dar pavyko sužinoti, kad ji ypatingai švelni, auginama Nilo slėniuose, gerai skalbiasi (su skalbimu vis minkštėja), tinka žmonėms su jautria oda.

3 komentarai:

illiana rašė...

Sveiki, labai noreiau isigyti siu egiptietisku siulu, gal galite pasiuyti.

Rima rašė...

Gal galetumei pasidalinti, kur isigijai egiptietiskos medvilnes? Aciu labai!

debeselis rašė...

Pati egiptietiška medvilne neprekiauju, nusipirkau jos tą vieną kartą parduotuvėje, kuri deja nebeegzistuoja... :( O veikė ji trumpą laiką Šiaurės miestelyje Vilniuje. Daugiau jų nebieškojau, bet kažkada lyg buvau mačiusi Verpaluose Vokiečių gatvėje.