2009 m. spalio 18 d., sekmadienis

Atsakymas

wrist warmers

Taigi,nežinia ar kas bandė įspėti, ar ne praeito posto "mįslę", išduodu: tai buvo riešinės. Ne iš lietuviškos mezgimo knygos, kurią pirkau vasarą, be tokios gal modernesnės? Buvo prašymas numegzti riešines be ypatingų dekoracijų bei puošmenų, tad stengiausi to laikytis. Jokių karoliukų, jokių įmantrių raštų. Storos, šiltos (tikrai taip! siūlai storoki ir su Alpakos vilna), funkcionalios. Tad vietoj vienų numezgiau keturias poras... vienos jau dovanotos, kitos dovanosis kitą savaitę, vienos sau. Visko gali būti, kad keturios poros - dar ne riba :)

The Answer

I don't know if any of you were trying to guess last post's question "what it was". Here comes an answer: it was wrist warmers. The pattern is not from the Lithuanian knitting book dedicated for wrist warmers, that I bought in the summer. Something more modern? I got a request to knit a wrist warmers without any decorations, so I tried to stay with simplicity. No beads, no complicated patterns. Thick, warm (the yarn is rather bulky, it consists of Alpaca wool), functional. So instead of knitting one pair I ended up with four... One pair is already given away, another two I'll give as a "thank you gift" next week, one pair I'll have myself. It can happen, that fourth pair was not the last... :)

wrist warmers

wrist warmers

4 komentarai:

Anna rašė...

O kaip grazu! Man patinka rastas ir ypatingai patinka spalva. Turbut ir man tokiu reikia:)

debeselis rašė...

Ačiū! O kai taip orai atšalo, tikrai praverčia :)

Vaida rašė...

Smagus sprendimas! Turbūt ir mezgasi greičiau, nei paprastos bepirštės pirštinės?

debeselis rašė...

Mezgasi tikrai greitai! Žinoma, čia dar ir dėl to, kad siūlai stori.. Aktyviai naudojau pastaruoju metu, bet kai orai rimtai šala, imu galvoti ir apie pirštines.. :)