2012 m. spalio 7 d., sekmadienis

Ruduo/ Autumn

Nors anksteniojo posto "siurprizas" jau senokai tapo pirštinėmis, tik šiandien "žmoniškai" pavyko jas nufotografuoti: tai per vėlai namo grįžtu (temsta jau gerokai anksčiau, reikia pripažinti...), tai apsiniaukę, tai galai dar nesukaišioti, tai foto aparato nerandu... Spėju, nebe daug tų saulėtų ir neplikalapių dienų liko, tad šiandien pagaliau rimčiau susikaupiau, ir užfiksavau rudeniniame fone žiemiškai šiltas pirštines. Kol kas dar negaliu pasakyti, geros tai pirštinės, ar nelabai. Storokos, gana šiurkščios, bet ne tiek, kad jau rankas badytų, tvirtos (gal per storus virbalus naudojau, visgi). Megzti buvo tikrai įdomu, tikras margumynas :) Beje, raštą paėmiau labai tautišką (kas galėtų pasakyti, kai toks saplvynas) - iš seniausios (bent jau mano žinomos) lietuviškos mezgimo knygos - 1933 m. išleisto A.Tamošaičio Sodžiaus meno (nr. 5, mezgimo - nėrimo raštai).

Although the surprise has turned into mittens a while ago, it was only today that I finally took pictures of it: it was either too dark, or too grey, or not finished with the loose yarn ends, or couldn't find camera... I guess its not gonna be many sunny days when there still are some leaves on the trees, so finally I pulled myself together and took pictures today. So far I can not tell if these mittens will be liked or not. They are rather thick, a bit curse, but not so much that it would be uncomfortable on the hands. Perhaps I should have used bigger needles? It was fun to knit it though, it's great fun when colors are changing so quick. By the way - the pattern is traditional Lithuanian (which is hard to tell because of the rich colors) - I took it from the oldest Lithuanian knitting book whcih came in 1933, Sodziaus menas 5 by A.Tamosaitis.

2 komentarai:

craftzone rašė...

Nepaprastai gražios nuotraukos!!!
Ir pirštinės.. Nė iš tolo nekvepia išeitiniu tašku parduotuvės lentynoje (Tavo nuotraukos prieš tai sugundyta užėjau)

Jurgita Mi rašė...

Ačiū :) Išbandysiu kokį vėlyvą gruodį ar sausį, bus matyt, ar "pasiteisino" :) Man jų spalvos patiko parduotuvėje, bet kol kas tik pirštinėms (galimai). Žadėjo, kad ateityje bus lyg ir plonesnių, bet jau su sintetika maišytų.