2011 m. vasario 3 d., ketvirtadienis

It made my day!!!!!


Būna dienų, kai tiesiog ateina laikas keltis, kaip nors susikaupi, po keleto nesėkmingų bandymų pagaliau visgi išlipi iš šiltos ir jaukios lovos ir taip prasideda diena. Kartais dienos pradžia būna kitokia. Pavyzdžiui, kaip šiandien. Pabudau nuo paštininkės barbenimo į langą. Galvojau, kad sapnuoju.... Nes iš tikrųjų laukiau siuntinuko. Ne vienas siuntinys man taip ir dingo pasiklydęs, tad ir šį kartą buvau nusiteikus laukti savaitę, greičiausiai ir ne vieną. Siuntinys atėjo greičiau nei per savaitę. Ir ne bet koks, o NORO siūlai!!! Praeitą savaitę beklaidžiodama interneto platybėse radau NORO siūlų išpardavimą Get knitted puslapyje. Tik likučiai, bet už tai kaina buvo gera. Siūlai nematyti, Mezgimo zonoj tokių net nebuvo, plonytėliai (50 g 420 m), sudėtis fantastiškiausia (50 proc. medvilnės 17 proc vilnos, 17 proc Nailono, 16 proc šilko). O be to, NORO tiesiog nekvestionuotinas. Reikia nereikia, jei gera kaina griebiu ir atgal nesižvalgau. Kažkam vis tiek pravers :) Net ir dabar - pasižiūriu pro langą, pasižiūriu į savo Noriukus, ir širdis ima šypsotis :) Praktiškai, išgyvenu antras Kalėdas :)


There are days when its simply time to get up, so I pull myself together and after some unsuccessful tries eventually I get up from my warm and cozy bed, and thats how the day begins. Sometimes start of the day happens to be different. Like today. I woke up as a postman was knocking at my window. I thought I was dreaming... Cause I really waited for a parcel to arrive. Some of the parcels have never found their way to my home, so I was prepared to wait for a week or several weeks. This parcel came less than in a week! It's not just a parcel, its the parcel with NORO yarn!


Last week I was surfing endless space of internet and I ended up at Get knitted. They had a nice sale, NORO among other beautiful yarn. How could I NOT buy it, when it's a sale??? I've actually never touched NORO Sekku, cause Mezgimo zona doesn't have it. I took a risk, if you can call it a risk with NORO... lovely composition of cotton, wool, Nylon and Silk, 50 m 420 m. I don't know what I will make from it yet, but my head is spinning. I look out the window to grey and rather sad weather, then I look at my Noro, and my heart is smiling. I'm experiencing second Christmas :)

3 komentarai:

Siga rašė...

Nuostabūs siūlai. O kas bus?

debeselis rašė...

Dar nežinau tiksliai, gal megztukas? Tik nežinau ar užteks, tad kol kas dar modeliuoju mintyse vis. Ir laukiu kol sniegas pratirps ir nebereikės rūpintis pirštinėmis ir kojinėmis :)

siuntu gabenimas i norvegija rašė...

Svarbu, kad siuntinys nedingo ir Jus pasiekė. Man buvo, kad ir dingo ir taip ir negavau savo siūliukų.